O nas

O nas

Dozowniki łokciowe

Poznaj ofertę na dozowniki łokciowe prosto od PRODUCENTA bez pośredników !

Towar dostępny na magazynie

Profesjonalny park maszynowy pozwala nam na produkcję do 2.500 dozowników łokciowych dziennie. Ponad 93% zamówień zrealizowanych w dniu złożeniu zamówienia.

Wysoka jakość wykonania

Produkujemy dozowniki łokciowe ze stali nierdzewnej. Nasze dozowniki łokciowe odznaczają się wysoką jakością wykonania.

Płyn do dezynfekcji

W sprzedaży dostępne są zestawy: dozownik łokciowy + płyn do dezynfekcji. Dostępne pojemności płynów: 1 i 4 litry.

Miej je na wejściu pod ręką

Dozowniki łokciowe

Przed laty plastikowe dozowniki na mydło w płynie, te do domowego użytku, robiły furorę. Stały w niemal każdej kuchni i każdej łazience. Dbałość o higienę istotna jest jednak nie tylko w mieszkaniu, ale również w miejscach użyteczności publicznej. Dozowniki łokciowe tutaj się sprawdzą.

Tradycyjna kostka mydła jest rozwiązaniem, ale nie zawsze spełnia swoją rolę. Umycie rąk zwykłym mydłem w takich miejscach, jak sklep, biuro czy szkoła, nie gwarantuje bowiem 100-procentowej pewności usunięcia z powierzchni wszystkich bakterii, zarazków i innych drobnoustrojów. Z pomocą przychodzą dozowniki. Pobieranie mydła w płynie bądź płynu dezynfekcyjnego (antybakteryjnego) za pomocą dozownika zapewnia większą sterylność, a co za tym idzie – skuteczność umycia i zdezynfekowania rąk. Z tego też względu dozowniki zyskały popularność w szkołach, urzędach, biurach i innych zakładach pracy, przychodniach czy szpitalach.

Dozownik łokciowy zapewnia

Bezpieczne mycie rąk

Dozowniki łokciowe są praktyczne, ponieważ podczas podczas ich uruchomienia dłonie nie dotykają sprzętu, zatem wszystko odbywa się bez kontaktu z potencjalnym źródłem zakażeń. Do tego dozowniki łokciowe są łatwe w użyciu. Nawet najmłodsze dzieci szybko opanują obsługę tych urządzeń. Te dozowniki są wyposażone w przedłużoną dźwignię. Wystarczy, że użytkownik naciśnie ją przedramieniem, a odrobina żelu albo płynu trafi na dłoń. Dzięki podstawce mydło czy płyn nie chlapią, więc nie brudzą podłogi.

Dozowniki łokciowe

Na miarę wszystkich potrzeb

Do wyboru jest kilka rodzajów dozowników łokciowych. Wśród najmniejszych znajdują się te, montowane do ściany lub innej równej powierzchni w pionie. Większe modele dozowników łokciowych to chociażby wolnostojące. Posiadają w zestawie stojak nablatowy. Można je również postawić na biurku, półce czy stole. Największe są z kolei dozowniki ze stabilnymi stojakami. Można je umieścić bezpośrednio na podłodze.

W sprzedaży są m.in. dozowniki plastikowe, lecz warto wybrać te wykonane ze stali nierdzewnej. Są one trwalsze, odporne na uszkodzenia mechaniczne. Poza tym ich uniwersalny wygląd wkomponowuje się w każde pomieszczenie. Kupujący ma wybór możliwości zestawu. To dozownik łokciowy oraz płyn do dezynfekcji. Do wyboru są ponadto pojemności płynów: 1- lub 4-litrowe.

Klik!

I dozownik u Ciebie

Osoby indywidualne oraz firmy czy instytucje, planujące zakup dozowników, mogą przeprowadzić transakcję bez wychodzenia z domu. Sklep oferuje zakupy przez internet, sam też zadba o dostarczenie przesyłki. Liczba zakupionego towaru nie ma znaczenia. Zamówienie zostanie zrealizowane nawet w przypadku, gdy klient zamówi jedną sztukę.

Warto skorzystać z oferty bezpośrednio od producenta – sprawdzonego, a więc takiego, który na rynku działa od lat i cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Pomijając pośrednika, ceny zakupu dozowników łokciowych są niższe. Liczy się cena, ale także czas dostawy. Przedsiębiorstwo, posiadające nowoczesny park maszynowy, jest w stanie wyprodukować maksymalnie 2500 dozowników łokciowych w ciągu doby. Dzięki temu niemal wszystkie zamówienia są realizowane tego samego dnia, gdy klient je złożył.

Opinie naszych klientów

“Dozowniki są bardzo proste w obsłudze, a także solidnie wykonane. Polecam!”

Anna Kowalska

“Dozowniki spełniły wszystkie nasze oczekiwania, jakość produktu stoi na naprawdę wysokim poziomie. Przy zakupie kilkudziesięciu sztuk bardzo korzystne rabaty, co jest niewątpliwym plusem.”

Hotel Amazonka

“Profesjonalna i rzetelna firma – zamówienie zostało zrealizowane już w dniu jego złożenia. Dozowniki są łatwe w obsłudze i solidnie wykonane. Dodatkowy bonus to możliwość zakupu dozownika w zestawie z płynem dezynfekującym.”

Marek Nowak